Замовлення на безкоштовну консультацію
X
Ваше прізвище, ім'я та по-батькові*:
Ваші контактині телефони*:
Ваш контактний емейл*:
Хто Вам нас порекомендував?
Що б Ви хотіли дізнатися?
Код перевірки*: 777

Слідкуйте за нами в соціальних мережах

Галина, продавець в магазині одягу.

Зі мною стався нещасний випадок, і довелося лікуватись 2 тижні в лікарні. Завдяки передбачливості та наявності медичного захисту лікування було безкоштовним. Після цього випадку ми з компанією подбали про моїх діток.

Мене звати Галина. Вперше познайомилась з компанією  ОВБ три роки назад, і дуже рада, що таке знайомство відбулось! Мій особистий консультант Ірина Лазорко розповіла мені про фінансову грамотність, та дала дуже цінні та корисні поради як захистити себе в конкретних ситуаціях, так би мовити створити фінансовві подушки безпеки!

За допомогою компаніі ОВБ та мого консультанта Ірини мені вдалося накопичити немалу суму коштів, що я продовжую робити і далі, захистити себе від різних життєвих ситуацій. Я користуююсь накопичувальною програмою з медичним захистом.

Зі мною стався нещасний випадок, і довелося лікуватись 2 тижні в лікарні. Завдяки передбачливості та наявності медичного захисту лікування було безкоштовним. Після цього випадку ми з компанією подбали про моїх діток. Зробили накопиченння на освіту та захист здоровя!

Тепер я впевнено дивлюсь в майбутнє, адже з компанією ОВБ в моїх дітей воно буде світлим!!!!!